Hakkımda

Merhabalar!

Kısaca kendimden bahsedeyim. Adım Ali, soyadım da Gürelli. 1991 yılında İstanbul’da doğdum. Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden 2009 yılında mezun oldum. Sonra baktım bu böyle olmayacak bir de üniversite okuyayım dedim ve Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden de mezun oldum. Evet burayı kısa yazdım ama aynı bir gavur gibi yaşadım burda. Her neyse bu sefer de kısa keseyim. İşte üniversite bitti ve sonra da işe başladım. 2013 yılından beri Android Yazılım Geliştirici olarak sektörde görev almaktayım. Bu 8 yıllık yazılım tecrübemde birçok insan tanıdım. Okan abi hariç çoğu ekmeğinin peşindeydi. Ama Okan abi, tam emin olamamakla beraber, sanırım gerçeğin peşindeydi. Okan abinin ne kadar yüce bir insan evladı olduğunu bir ara uzun uzun anlatacağım. Okan abi gerçeğini merak ediyorsanız instagram’dan bana özel mesaj atın. Ben de o kadar hızlı bitirmeye çalışayım yazımı.

İlerde başka şeyler de yaparsam eğer burayı güncelleyeceğim. Namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum güncelleme konusu hakkında. Şimdilik hobi olarak fotoğraf çekiyor ve blog yazıları yazıyorum. Ayrıca yakın arkadaşım, sevgili müzisyen Yavuz Selim Bektaş ile de piyano eşliğinde absürd hikayeler anlatıyorum. Bu çektiğim fotoğraflar ve yazdığım yazıları da şimdilik instagram’da paylaşıyorum. Yani henüz daha buraya geçmedim ama yazılarım tamamen burda olacak dostlarım bir müddet sonra. Ayrıca videolar da sadece ve sadece YouTube’da olacak. Şimdiden bookmark’lara ekleyin sitemi :)) Ayrıca aşağıdan beni her yerden takip etmeyi unutmayın.

İletişim Bilgileri

.YouTube’a önümüzdeki haftalarda yükleyeceğiz muhteşem videoları kaçırmamak için buraya tıklayıp abone olun. Allah rızası için de bildirimleri açın. Allah adı verdim bakın. Yeminle çok yakında aa acayip videolar gelecek. Kur’an çarpsın ki.

.Beni Instagram’dan takip etmek için buraya tıklayın

.Beni Twitter’dan takip etmek için buraya tıklayın

.Facebook’tan yine muhteşem benliğimi takip etmek için buraya tıklayın.

.Müzisyen arkadaşım yüce insan Yavuz’u takip etmek için de burayı tıklayabilirsiniz.